Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri


Saks mavisi abiye elbiseler çok moda olan elbise olmasının yanında ünlülerin de çok tercih ettiği bir renktir. Özellikle gala gecelerinde, ödül törenlerinde saks mavisi abiye elbiseleri oldukça fazla kullanıyorlar. Hemen hemen her vücuda uygun olan saks mavisine gece mavisi de denmektedir. Göz alıcı bir renk olamanın yanında insana güven veren bir görüntü de vermektedir. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek istiyorsanız o halde saks mavisi bir abiye ile katılmanızı öneriyoruz.

Mavi tonlarının en güzeli saks mavisi abiye elbise modellerine baktığımızda çok farklı tasarımlarla karşılaştık. Kullanılan her model saks mavisi ile birleşince canlılık bulmuştur. Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın rahatlıkla tercih edebileceği bu renk için bazı modeller sunacağız. Saks mavisi elbiselerinizi beyaz, siyah, mor, altın sarısı gibi ayakkabılarla kombine etmeniz mümkündür. Hepsi biribirinden özel bu modeller ise şunlardır:

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri.jpg1

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri.jpg2

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri.jpg3

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri.jpg7

 

2013 saks mavisi abiye elbise modelleri.jpg8

 

 

2 Comments

  1. ayşe diyor ki:

    nasıl satın alabiliriz??

    1. Gülşen Kaya diyor ki:

      Merhabalar Ayşe hanım. Bizler sadece model sunuyoruz, satış olarak hangi mağazalarda bulunduğu konusunda bir fikrimiz yok.

ekmeky Evden Eve Nakliyat Beylikdz Evden Eve Nakliyat Kadky Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat ili Evden Eve Nakliyat